Новини

Засідання наукових гуртків

Засідання наукових гуртків

28 квітня 2015 р. відбулося розширене засідання наукових гуртків студентів кафедри менеджменту Львівського національного університету ім. І. Франка та кафедри менеджменту організацій ім. проф Є. Храпливого Львівського національного аграрного університету на тему: «Формування професійного менеджменту в Україні»

У роботі засідання взяли участь завідувачі відповідних кафедр проф. Яцура В.В. та доц. Ковалів В.М., керівники студентських наукових гуртків доц. Жук О.П., в.о. доц. Булик О.Б., ст. викл. Тибінка Г.І. та ст. викл. Пархуць М.Р., викладачі кафедри менеджменту ЛНУ ім. І. Франка, а також 35 студентів.

Основними доповідачами стали:

  • Богдан Копильчак, який вмілого доніс до аудиторії, що скаутинг варто використовувати як важливий метод розвитку лідерських якостей у молоді;
  • Ірина Мачіха – вдало сформувала портрет сучасного менеджера, виокремивши основні елементи формування образу ефективного менеджера і як фахівця, і як особитості.
  • Таня Подоляк наголосила на тому, що саме лідерство є запорукою ефективної роботи менеджера, зробивши узагальнену характеристику найпопулярніших стилів лідерства в сучасних умовах.
  • Олександр Вдов’як та Леся Пронько підняли проблеми формування іміджу сучасного менеджера та іміджу менеджменту фахової діяльності. Результати їхніх досліджень мають цікавий прикладний характер і варті уваги усіх, хто вболіває за власний імідж чи імідж свого фаху загалом.
  • Олена Главацька презентувала сучасні нетрадиційні методи мотивації персоналу, зробивши порівняльний аналіз досвіду іноземних компаній у цій сфері, та виокремила яскраві прикладки з української практики.

Наші гості з Львівського національного аграрного університету Крисюк Марія та Гнатів Людмила підняли не менш актуальні питання про інноваційні методи підвищення конкурентоспроможності вирощування продукції агропідприємств та розвиток підприємств АПК в умовах економічних преференцій Євросоюзу.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *