Новини

Форум кар’єри у Львівському університеті 2017

Форум кар’єри у Львівському університеті 2017

Упродовж 27-30 березня 2017 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбуватиметься тиждень кар’єри, який об’єднає представників провідних компаній Львова, бізнес-тренерів та усіх зацікавлених у пошуку оптимального місця роботи.

FC_poster_middle

ФОРУМ КАР’ЄРИ у Львівському університеті – дієвий майданчик співпраці роботодавців, студентів, викладачів, органів влади та самоврядування для пошуку нових моделей взаємодії трикутника “держава-освіта-бізнес” з метою їх зближення в реаліях сучасного ринку праці.

Наша ЦІННІСТЬ:

ДЛЯ СТУДЕНТІВ – нагода отримати безкоштовні практичні поради щодо вибору місця праці, здобути необхідні для подальшого працевлаштування навички, отримати інформацію про програми практики, стажування та вакансії для студентів від провідних компаній і подати своє резюме.

ДЛЯ РОБОТОДАВЦІВ – можливість представити свою компанію та сформувати до неї лояльність серед університетської спільноти, поспілкуватися із студентами та викладачами безпосередньо, отримати резюме потенційних кандидатів на вакантну посаду.

ДЛЯ ВИКЛАДАЧІВ – знайти цінні контакти у бізнесі, зрозуміти сучасні вимоги ринку праці і адаптувати навчальний матеріал до цих вимог, отримати готові кейси для навчання.

ПРОГРАМА ФОРУМУ передбачає:

27-29 березня – тренінги та майстер-класи з питань підготовки до майбутнього працевлаштування, пошуку роботи, самопрезентації у резюме та співбесіді (слідкуйте за інформацією).

30 березня – Ярмарок кар’єри, на якому понад 30 компаній інформуватимуть про можливості працевлаштування. Провідні компанії регіону також презентуватимуть свої програми стажування та практики.
Резюме для студентів на Ярмарок кар”єри – обов’язково!!!

Реєстрація на Форум: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScJpRjYHoSYMD18QuHtPlss_I8EdYc5mvZarh0v5mpNoU3uwQ/viewform?c=0&w=1

Запрошуємо усіх бажаючих!

Координатор Форуму кар’єри:
Ірина Сновидович – керівник відділу сприяння працевлаштуванню:
irynasnov@gmail.com, +380962541222;

ОрганІзаційний комітет:

Маріанна Кохан – доцент кафедри менеджменту;
Іванна Мищишин – старший викладач кафедри фінансів суб’єктів господарювання;
Тимків Ольга – провідний спеціаліст відділу сприяння працевлаштуванню.

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *